3 december 2021

Ramkraak kledingwinkel Almelo

2 min read

Almelo-Afgelopen nacht rond 04:40 uur was een winkel in exclusieve merkkleding aan de Passage helaas wederom doelwit van een ramkraak. Met een grijze auto, mogelijk een BMW 3 serie, werd de ruit aan de voorzijde van de winkel geramd waarna meerdere kledingstukken werden meegenomen. Doordat er dure merkkleding is weggenomen is de schade aanzienlijk. Daar bovenop komt natuurlijk ook nog eens de schade aan en in het pand zelf. We zijn daarom op zoek naar mensen die mogelijk iets hebben meegekregen van deze ramkraak of die mogelijk over camerabeelden beschikken. Uiteraard onderzoeken wij ook de camerabeelden van omliggende panden en de winkel zelf. Beschik je over informatie of heb je bijvoorbeeld gezien of gehoord dat er dure kleding ( Parajumpers, Iceberg, DSquared) is aangeboden? Neem dan contact met ons op! Dit kan door een berichtje te sturen of door te bellen met 0900-8844. Anoniem tips doorgeven kan natuurlijk ook. Bel daarvoor met meld misdaad anoniem 0800-7000

Foto en tekst politie

Geef een reactie