19 september 2021

4 mei herdenking winschoten

2 min read

WINSCHOTEN 4 mei 2021 Dodenherdenking

WINSCHOTEN-Burgemeester Cora Yfke Sikkema plaatste bij het monument voor geallieerde soldaten in Winschoten,
op de zuiderveen te Winschoten kransen voor alle mensen die in de tweede wereld oorlog zijn omgekomen en hebben gevochten voor onze vrijheid. Vandaag 76 jaar later herdenken wij ieder die voor onze vrijheid heeft gevochten. En met 2 minuten stilte herdenken wij de mensen die zijn omgekomen tijdens deze verschrikkelijke oorlog en alle oorlogen en vredes missies op de aarde na de 2e wereld oorlog, en zorgen wij er voor dat dit generatie op generatie mee gedragen word en nooit vergeten zal worden want dit wat er gebeurd is mag nooit meer gebeuren laten we de vrijheid die ons geven is mee dragen.

©Hooglandproducties /Sven fotografie Foto’s Hemmo kuiper

Geef een reactie