3 december 2021

Grote schuur brand Oostwold

2 min read

Oostwold – Omstreeks 14:45zijn de brandweer korpsen van Finsterwolde en Scheemda gealarmeerd voor een schuurbrand aan de Noorderstraat in Oostwold . Eenmaal ter plaatste sloegen de vlammen al boven uit het dak van de schuur, In de schuur stonden meerdere landbouw voertuigen en een auto . Omdat de schuur dicht bij het huis stond werd er direct opgeschaald naar middelbrand .

Ook waren er 2 ambulances terplaatse één persoon heeft lichte brandwonden opgelopen en een andere persoon heeft veel rook binnen gekregen . Vanwege de forse rook ontwikkeling werd er een nl alert verzonden . Door de snelle inzet heeft de brandweer de brand kunnen beperken tot de schuur . De brand is inmiddels onder controle wel is de brandweer lange tijd bezig geweest met nablussen

©Hooglandproducties / Svenfotografie Foto’s Hemmo kuiper

Geef een reactie