3 augustus 2021

Basisschool en woningen ontruimd na anoniem telefoontje in Hengelo

2 min read

Hengelo (Ov) – Basisschool “De Telgenkamp” en enkele omliggende woningen zijn deze middag ontruimd geweest na een anoniem telefoontje. Tegen 11 uur kwam er een telefoontje binnen bij Meld Misdaad Anoniem, wat er aan de telefoon gezegd is wil de politie niet kwijt maar het was serieus genoeg om op te schalen naar GRIP 1.

De kinderen zijn in een sporthal opgevangen waar ze vervolgens door de ouders opgehaald konden worden. Een explosievenverkenner van de EOD is ook ter plaatsen geweest. Buurtbewoners zouden het over een terroristische dreiging hebben. In het nabijgelegen park is iemand gefouilleerd, er werd al snel gesproken dat deze persoon aangehouden is. Echter staat dit los van het incident aldus de politie.

Tegen een uur of drie in de middag werd de locatie weer vrij gegeven, er is niets verdachts aangetroffen. Waarschijnlijk is er een valse melding gedaan.

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Mariska Bruin

Geef een reactie