18 oktober 2021

Meisje word aangereden en verdachte pleegt vluchtmisdrijf

2 min read

Rijssen – Vrijdagavond is een meisje aangereden op de Welleweg, ter hoogte van de Prins Bernhardstraat, in Rijssen.
Het verkeersongeval gebeurde omstreeks half negen. Een meisje werd geschept door de bestuurder van een zwarte auto ( Golf ).
Na het ongeval ging de bestuurder van de auto ervandoor. Het meisje is naar het ziekenhuis gebracht. Over de aard van de verwondingen van het meisje is niks bekend. 
In het kader van het onderzoek is de politie opzoek naar getuigen of mensen die misschien camerabeelden hebben in de omgeving van de Welleweg in Rijssen. Heeft u iets gezien of gehoord, heeft u dat mogelijk van belang kan zijn in het onderzoek of heeft u camerabeelden? Neem dan contact op met de politie via het telefoonnummer 0900-8844. Wilt u anoniem een melding doen, belt u dan 0800-7000.

Tekst en foto 112Rijssen

Geef een reactie