19 september 2021

Demonstratie voor vrijheid en democratie in Winschoten

2 min read

WINSCHOTEN – Naast de grote demonstratie op het Museumplein in Amsterdam was er ook een vergelijkbare, maar kleinere demonstratie van Word Wide Rally For Freedom & Democracy in Winschoten. Er waren een aantal groepen apart samen gekomen, die samen kwamen op het Marktplein. Hiervandaan is de stoet een aantal keren door het centrum van Winschoten gelopen.

In Winschoten is de demonstratie erg rustig verlopen. Er is geen politie te zien geweest. Er was alleen een BOA aanwezig om de groep in de gaten te houden. De demonstranten vinden dat de maatregelen tegen corona niet zo zeer tegen corona zijn, maar om onze vrijheid in te perken. Dit zou een groter doel dienen, volgens de demonstranten.
Volgens een aantal machtige mensen zou er een ‘Grote reset’ (The Great Reset) nodig zijn, die onze vrijheid enorm zou moeten inperken. Hier zijn de demonstranten het absoluut niet mee eens.

Hieronder is een impressie van de demonstratie in Winschoten.

Foto’s en tekst: Sven Fotografie / Hoogland Producties

Geef een reactie