21 oktober 2021

Aardappelauto belandt in de sloot bij Blijham (+update)

2 min read

BLIJHAM – Aan het Oosteinde in Blijham is vanmiddag een aardappelauto in de sloot beland.

Politie, ambulance en de brandweer van Bellingwolde werden om iets over half vijf opgeroepen voor een ongeval aan het Oosteinde in Blijham. Daar was een vrachtwagen, beladen met aardappelen, zijwaarts in de sloot beland. De chauffeur wist zelf uit de auto te komen. Hij werd in een ambulance gecontroleerd. Het is niet bekend of hij meegenomen is naar het ziekenhuis.

De weg is gedeeltelijk afgezet; het verkeer wordt omgeleid. De berging kan nog nog enkele uren duren.

Update

Nadat de aardappelen voor het grootste deel waren overgeladen in een andere vrachtwagen heeft berger Hamstra uit Tynaarlo de vrachtwagen uit de sloot getrokken en afgevoerd. Daarna konden de laatste aardappelen uit de sloot worden gehaald. (zie foto’s)

Foto’s: Jan Glazenburg. Meer foto’s vindt u HIER.

Tekst: ©WesterwoldeActueel

Geef een reactie