21 oktober 2021

Brandweer drukt auto in de sloot om ruimte te maken bij brand

2 min read

DE LUTTE – Bij een Bed & Breakfast aan de Harinkweg in De Lutte heeft zondagochtend omstreeks de klok van 4.00 uur een brand gewoed. Het ging om een schoorsteenbrand bij de aanbouw van een Bed & Breakfast.

De gasten van de Bed & Breakfast hebben het gebouw veilig en op tijd kunnen verlaten er raakte niemand gewond.

Om voldoende bluswater op locatie te krijgen heeft de brandweer opgeschaald naar middelbrand. De brandweer heeft kunnen voorkomen dat de brand oversloeg naar het naastgelegen woonhuis. 

Door de brand is wel een deel van het gebouw verloren gegaan, maar het woonhuis heeft door inzet van de brandweer geen schade opgelopen.

Brandweer drukt auto in de sloot

Om ruimte te maken voor de hulpdiensten moest ook een auto verplaatst worden, deze is in tijdens de verplaatsing in de sloot beland. Hierbij raakte ook niemand gewond. De gasten die verbleven in de Bed & Breakfast zijn elders opgevangen.

Tekst: Brandweer

Foto: © Hoogland-producties

Geef een reactie