3 december 2021

Buurman belt brandweer omdat die rookmelder hoort afgaan

2 min read

ZUTPHEN – vrijdagavond rond 19.20 uur kwam er een melding binnen bij de brandweer van een rookmelder die afging aan de Gerard Doustraat. Toen de brandweer ter plaatse kwam gaf de bewoner van de woning geen gehoor. Mede door dit heeft de brandweer het besluit genomen om de deur te forceren. Eenmaal toen de deur open was, was er nog geen rook te zien maar wel brandgeur te ruiken. Na nadere verkenning in de woning kwamen ze in de slaapkamer een brandend matras tegen. Volgens de brandweer stond de hele slaapkamer vol zwarte rook. omdat de bewoner alle ramen en deuren dicht had kon de brand zich niet uitbreiden. Toen de brand geblust was wou de brandweer bij naastliggende woningen meten op co. Toen ze de anderen portieken binnen gingen hoorden ze een rookmelder op de 1ste verdieping. Na verkenning in deze woning hebben ze niks aan getroffen.

©Hooglandproducties / Svenfotografie foto’s Ewan

Geef een reactie