21 oktober 2021

Politie zoekt getuigen ruzie Almelo

2 min read

Op woensdag 3 maart 2021 tussen 20.15 uur en 20.30 uur in de avond heeft er een ruzie plaatsgevonden in het centrum van Almelo.De ruzie vond plaats in De Galerij en daarna op de Koornmarkt ter hoogte van de winkels Getdrezzed en Pearl. Wij zijn op zoek naar een getuige die rond dit tijdstip met zijn/haar lichtbruine herdershond langs een groepje jongeren liep op de Koornmarkt. Deze getuige liep in de richting van de galerij en kwam uit de richting van de Koornmarkt -Grotestraat. Bent u deze getuige en heeft u wat van deze ruzie meegekregen dan willen wij u vragen om contact op te nemen met de politie. Dit kan door middel van het sturen van een privé bericht op de facebook pagina van politie Almelo of bel met 0900-8844. anoniem kan via M op 0800-7000

Tekst: Politie Almelo

Foto: ©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie