19 september 2021

Terrorkraai uit Borger verhuisd naar Musselkanaal

2 min read

MUSSELKANAAL – De terrorkraai die al een tijdje het gesprek van de dag was bij de Boni supermarkt in Borger is sinds een paar dagen Musselkanaal onveilig aan het maken. Afgelopen zaterdag maakte hij de Hanne Bruininghstraat in Musselkanaal onveilig, en zondag was hij actief bij de Coop in het dorp.

In Borger viel hij het winkelend publiek aan, vernielde auto’s en fietsen en was zelfs zo brutaal om de boodschappen die al in de auto lagen te willen opeten. De politie heeft in Borger op het dak van de Boni een vangkooi geplaatst, maar die is nu eigenlijk in Musselkanaal nodig.

Ook in Musselkanaal heeft de kraai al voor de nodige commotie gezorgd. Volgens zeggen zat hij al bij iemand in de auto, en achter een aantal jongere kinderen aan. Zaterdag einde van de middag kwam de eerste melding op Facebook voorbij vanwege de Drentse terrorkraai bij de Coop.

Copyright © Sven Fotografie / Hoogland Producties, foto: Miranda Feikens

Geef een reactie