21 oktober 2021

Brandweer red mensen van balkon bij Grip 1 woningbrand Musselkanaal

2 min read

Musselkanaal– Omstreeks 11:58 kreeg de brandweer een melding van een gebouwbrand aan het Havenplein. Ter plaatse bleken er nog mensen op het balkon te staan van het complex waar de brand is uit gebroken.

De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand en vervolgens naar grote brand en Grip 1 de bewoners zijn door de brandweer van hun balkon afgehaald. Er zijn meerdere hulpdiensten uitgerukt. Volgens de brandweer heeft minstens één persoon rook in geademd. Brandweer Groningen meld via Twitter dat er brand is ontstaan in een meterkast van het wooncomplex.

Bericht gaat onder de foto verder.

Enexis sloot de nutsvoorzieningen van het complex af. Dierenambulance Groningen werd opgeroepen voor de opvang en verzorging van twee katten. Een aantal bewoners dat rook inademde is onderzocht door het ambulancepersoneel. Twee van hen zijn naar het ziekenhuis overgebracht. Voor de bewoners die nog niet terug kunnen is er opvang geregeld.

©Hoogland-Producties/Sven-Fotografie

Geef een reactie