3 december 2021

Gewonde bij brand in zorginstelling Eefde

2 min read

EEFDE – Woensdagavond is de brandweer rond 17.35 opgeroepen voor een brand aan de Meijerinkstraat in Eefde. De brand zou ontstaan zijn in een slaapkamer van 1 van de zorgcliënten. Ook is er een oproep gedaan voor een traumahelikopter, alleen deze is geannuleerd.

Er zijn bij deze brand minstens 3 mensen overgebracht naar het ziekenhuis. Of dit alleen bewoners waren of ook begeleiders van de zorginstelling, is onbekend. Hoe de slachtoffers er aan toe zijn is onbekend. Wat de oorzaak van de brand is moet onderzoek uitwijzen.

UPDATE – De brandweer heeft 1 persoon uit haar slaapkamer gehaald .Er zijn meerdere personen naar het ziekenhuis gebracht. De politie doet onderzoek naar de brand omdat het vermoeden er is dat het om brandstichting zou gaan.

©Hoogland Producties / Sven-Fotografie | Ewan

Geef een reactie