3 augustus 2021

Hulpdiensten rukken massaal uit naar Sellingen

2 min read

SELLINGEN – Omstreeks 18.30 uur werd de brandweer opgeroepen voor een woningbrand aan de Korteweg in Sellingen. Na 10 minuten werd er opgeschaald naar middelbrand. Het ging hier echter niet om een woningbrand, maar om een verwarde man die zijn huis in brand dreigde te steken. De man had zich op zolder verschanst. Naast de brandweer zijn ook een MMT-team met de traumahelikopter, meerdere ambulances, politie en een arrestatieteam ter plaatste.

Doordat de man zich op zolder verschanst had, heeft de aanwezige brandweer de gelegenheid gehad om beneden in de woning de gaskraan dicht te draaien, waardoor een gasexplosie voorkomen is. Ook heeft de brandweer uit voorzorg voorbereidingen getroffen mocht er alsnog brand uitbreken.

De man is overmeesterd door het arrestatieteam.

Copyright © Hoogland Producties/Sven Fotografie

Geef een reactie