29 november 2020

Gaslek Kleine Haven Midwolda

1 min read

Midwolda -Omstreeks 10:52 uur werd de brandweer van Scheemda en Enexis gealameerd voor een gaslek bij de kleine haven aan de hoofdweg . Eenmaal terplaatse is de brandweer samen met enexis metingen gaan doen en werd er inderdaad gas geroken. Enexis heeft de gaskraan buiten afgesloten en de lek gerepareerd  waarna de brandweer weer retour is gegaan . De bewoners moesten tijdelijk het pand verlaten maar konden toen enexis klaar was weer naar binnen .

©Hoogland-producties/sven-fotografie/foto’s hemmo kuiper

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.