29 november 2020

Flinke schade en gewonde bij ongeval in Vriezenveen

1 min read

Vriezenveen – Op de kruising Walstraat – Rusluieweg heeft gistermiddag een ongeval plaats gevonden tussen twee voertuigen. Een pakketbusje en een pick-up truck zijn met elkaar in botsing gekomen. Dit zorgde voor flinke schade. De bestuurder van het pakketbusje is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht, ambulancepersoneel heeft de inzittenden van de pick-up truck ook gecontroleerd maar zij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren in niet bekend, de politie denkt aan een mogelijke voorrangsfout.

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Mariska Bruin

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.