29 november 2020

2 gewonden bij ongeval Finsterwolde

1 min read

Finsterwolde – Omstreeks 07:00 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd voor een ongeval op de nieuwe weg ( N 967) . Hier waren 2 auto’s met elkaar in botsing gekomen .Bij het ongeval zijn 2  Personen gewond geraakt. Beide zijn naar het ziekenhuis gebracht . De weg was tijdelijk afgesloten . Het verkeer werd over het naast gelegen fietspad geleid. 

Berger fruitema heeft de 2 auto’s afgesleept. Een veegwagen van de gemeente heeft de weg na het ongeval schoongemaakt. 

©Hoogland-Producties/sven-Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.