3 december 2021

Brand cv-ketel jaagt bewoners flat uit

2 min read

ZUTPHEN – In een flat in Zutphen is rond half elf vanavond brand uitgebroken. De brandweer is met vier wagens uitgerukt naar de melding in de C. Hagestraat.

In een van de hoekwoningen op de tweede verdieping van het flatgebouw Hagestaete is een brand uitgebroken. Het vuur is ontstaan bij de cv-ruimte in de woning. Er hangt flink wat rook. De hele flat is ontruimd.

Voordat iedereen weer terug kan keren naar de eigen woning, moeten de huizen gecontroleerd worden op koolmonoxide.

Hoe groot de schade is aan de getroffen woning, is nog niet bekend. De twee bewoners hebben geen gezondheidsschade opgelopen. Voor hen wordt tijdelijk onderdak geregeld. De overige bewoners konden iets na elf uur weer terug naar hun eigen woningen.

© Hoogland Producties/Sven Fotografie, foto’s door Ewan

Geef een reactie