21 oktober 2021

Met aangepast programma ging Zuiderveen festival toch door

2 min read

Winschoten – Zaterdag ging de derde Zuiderveen Festival van toch start. Wel anders als normaal… dit jaar moet er net als op alle andere evenementen rekening worden gehouden met de corona maatregelen. De organisatie, in handen van Patrick van de Luijtgaanden, ziet er er op toe dat er niet teveel mensen komen. Op piekuren mogen er maximaal veertig personen aanwezig zijn.

Het festival trekt ieder jaar een vaste groep bezoekers. Muziek is niet de hoofdmoot; het festival is bedoelt om mensen bij elkaar te brengen zonder winstoogmerk. De bezoekers moeten tijdens optredens blijven zitten, wat overigens in het buitenlucht plaats vind.

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie/Fotograaf: Hemmo kuiper

Geef een reactie