21 oktober 2021

Stations en perrons vanaf vandaag rookvrij

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Nederland-Het is niet meer toegestaan een sigaret op te steken als je staat te wachten op een trein. Alle stations en perrons in Nederland zijn vanaf vandaag rookvrij.

n de afgelopen maand werden alle 330 rookpalen op ruim 100 stations in Nederland verwijderd. De rookpalen krijgen een nieuwe duurzame bestemming, zo schrijft de NS. Zo kunnen ze bijvoorbeeld gebruikt worden als oplaadpaal voor elektrische fietsen.

Ook de verkoop van tabakswaar op stations wordt uitgefaseerd. Alle verkooppunten van de NS, zoals de Kiosk, zijn al gestopt met de verkoop van sigaretten. Er worden daarnaast geen nieuwe contracten afgesloten met huurders die tabak willen verkopen op de stations.

Tekst:NS
Foto:©Hoogland-producties

1 thought on “Stations en perrons vanaf vandaag rookvrij

Geef een reactie