2 december 2020

Stations en perrons vanaf vandaag rookvrij

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Nederland-Het is niet meer toegestaan een sigaret op te steken als je staat te wachten op een trein. Alle stations en perrons in Nederland zijn vanaf vandaag rookvrij.

n de afgelopen maand werden alle 330 rookpalen op ruim 100 stations in Nederland verwijderd. De rookpalen krijgen een nieuwe duurzame bestemming, zo schrijft de NS. Zo kunnen ze bijvoorbeeld gebruikt worden als oplaadpaal voor elektrische fietsen.

Ook de verkoop van tabakswaar op stations wordt uitgefaseerd. Alle verkooppunten van de NS, zoals de Kiosk, zijn al gestopt met de verkoop van sigaretten. Er worden daarnaast geen nieuwe contracten afgesloten met huurders die tabak willen verkopen op de stations.

Tekst:NS
Foto:©Hoogland-producties

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.