21 oktober 2021

burgemeester Cora-Yfke Sikkema lees leerlingen van OBS Futura voor.

2 min read

SCHEEMDA – In het kader van Oktober Kindermaand las burgemeester Cora-Yfke Sikkema leerlingen van OBS Futura voor.

oktober de Kindermaand wordt traditiegetrouw geopend door de burgemeesters. Zo bezocht burgemeester Cora-Yfke Sikkema vanmorgen O.B.S. Futura in Scheemda. Zij las daar de oudste leerlingen het (volks)verhaal “Spanning in de grafkelder” voor. Dit verhaal is geschreven door Paulien Andriessen.

In het verhaal nam de burgemeester de leerlingen mee naar het jaar 1715. Lucas en Tim moeten in de kerk van Midwolde klusjes doen. Dan ontdekken ze dat onder de kerk een grafkelder zit. Ze wrikken een steen los en gaan naar binnen en dan…..

De leerlingen luisterden aandachtig naar het spannend verhaal. Na afloop konden ze nog vragen aan de burgemeester stellen.


Hoogland-producties/Sven-fotografie/ Fotograaf: Hemmo Kuiper

Geef een reactie