21 oktober 2021

Meerdere arrestaties door de politie in grootschalig onderzoek

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Tilburg – Vandaag, dinsdag 29 september 2020, in alle vroegte zijn er door de politie in een grootschalig onderzoek naar de productie van synthetische drugs meerdere arrestaties verricht in verschillende gemeentes in het land.

Met deze actie willen de politie en het Openbaar Ministerie het criminele netwerk ontmantelen, dat ketels produceert en levert aan meerdere drugs productielocaties verspreid over het hele land. Voor het produceren van synthetische drugs is apparatuur, kennis en expertise nodig. Cruciaal hierin zijn ketels: zonder ketels is er geen synthetische drugsproductie mogelijk. De laatste jaren zien en politie en OM de ketels steeds professioneler worden en is er sprake van schaalvergroting. Criminelen gaan bovendien over op de productie van meer destructieve soorten drugs, zoals crystal meth. Reden te meer om deze aanpak te hanteren.

Tekst:Politie
Foto:©Hoogland-Producties

Geef een reactie