29 juli 2021

Arrestatieteam haalt verwarde man van dak Vriezenveen

2 min read

Vriezenveen – Een arrestatieteam van de politie heeft vannacht een verwarde man van het dak gehaald in Vriezenveen. De man zat op het dak en schreeuwde van alles, o.a dat hij zich zou laten vallen, dat de politie nep was en dat mensen hem wilden vermoorden. De politie heeft geprobeerd met hem te praten. De brandweer en een ambulance stonden een straat verder te wachten tot het veilig was. Op een gegeven moment begon de man ook  dakpannen naar beneden te gooien. Het arrestatieteam heeft de man van het dak gehaald zodat deze ingerekend kon worden. Of de man onder invloed was van alcohol of verdovende middelen is niet bekend.

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie /Fotograaf: Mariska Bruin

Geef een reactie