21 oktober 2021

Politie helikopter boven Musselknaal inverband met ontvoering van een minderjarige

2 min read

MUSSELKANAAL zaterdag 26-09-2020 is een jongen afkomstig uit Musselkanaal enige tijd ontvoerd geweest.

De politie van Groningen melde dat er sprake was van een urgente vermissing, dit was ook de reden dat er met zeer veel politiemensen werd gezocht en dat er een helikopter mee zocht.

De jongen werd ongeveer drie uur later gevonden. De politie kon een 25 jarige verdachte aanhouden. Dit gebeurt op verdenking van onttrekking aan het ouderlijk gezag. De politie heeft niet bekendgemaakt waar het slachtoffer en de dader gevonden zijn. Ook over de exacte leeftijd wil de politie geen uitspraken doen. Het enige wat de politie meld is dat het slachtoffer een minderjarige is en de verdachte een man zonder vaste woon of verblijfplaats. De dader zit vast en zal worden verhoord.

©hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie