26 juli 2021

Politie houdt horloge dief aan na tip van Spaanse politie

2 min read

Amsterdam-De politie heeft gisteren zes zakkenrollers aangehouden in het centrum. Opmerkelijk is dat één daarvan een bekende horloge dief was. Na een tip van de Spaanse politie kon de dief worden aangehouden.

Twee zakkenrollers op het Damrak deden verschillende pogingen om te stelen en slaagden daar twee keer in. De laatste poging ging anders dan verwacht, want ze probeerden dit bij een politieagent met een lok horloge de agent was in burger. Later die middag kon er nog een zakkenroller op heterdaad worden betrapt.

Tip van Spaanse politie via social media
De politie heeft gister hulp gekregen van Spaanse collega’s. De politie uit Spanje had via social media gezien dat er een bekende horloge dief in Amsterdam was. Ze tipten gelijk de Amsterdamse politie. Door die tip wisten agenten de bekende dief, en zijn twee kompanen aan te houden gisteravond. Hierbij werden drie gestolen rolexen aangetroffen.

©Foto:Sven-fotografie
Tekstbron:Politie Amsterdam

Geef een reactie