6 december 2020

Grote brand in Valthermond

1 min read

VALTHERMOND – Donderdag omstreeks 18.15 uur kwam er een brandmelding binnen van een schuurbrand aan het Zuiderdiep in Valthermond. Als snel werd er door de brandweer opgeschaald eerst naar middelbrand, en even later zelfs naar grote brand, en daarna nog naar GRIP1.

Er bleek een woonhuis met daaraan vast een keukenbedrijf te branden. Met de brand zijn meerdere woningen en een groot bedrijfspand verloren gegaan. Met de brand is er behoorlijk asbest vrijgekomen, wat de komende dagen wordt opgeruimd.

 

 

Copyright © Hoogland Producties/Sven Fotografie

 

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.