3 augustus 2021

Ferrari Mondial uit `87 uit het IJ gevist in Amsterdam

2 min read

Amsterdam – De politie is in samenwerking met defensie op 8 & 9 juli bezig geweest om een Ferrari Mondial uit 1987 uit het IJ te halen. De Ferrari werd eerder dit jaar opgemerkt door duikers van de brandweer die ter hoogte van Java-Eiland een duikoefening hadden.

Op 8 juli zijn duikers van de Marine het water in gegaan om de auto te bergen. Echter lukte dit niet op een dag omdat de auto muurvast zat in de modder en het slijk. Op 9 juli ging de bergingsoperatie verder en is het gelukt om de wagen uit het water te takelen.

Het wrak wordt meegenomen en er zal onderzoek gedaan worden of de auto niet betrokken geweest is bij een misdrijf aangezien de auto al 26 jaar als vermist gesignaleerd stond.

 

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Mariska Bruin

Geef een reactie