29 juli 2021

Grote schuurbrand in Valthermond

2 min read

VALTHERMOND – Vanmiddag omstreeks 12.30 uur rukte de brandweer uit voor een schuurbrand aan het Zuiderdiep in Valthermond. Al vrij snel werd er opgeschaald naar Middelbrand en nog iets later zelfs naar Grote brand. De vlammen sloegen zeer snel om zich heen.

Het bleek te gaan om een grote schuur waar caravan- en camperstalling was. De brandweer heeft 1 of meer caravans kunnen redden van de vlammen door ze naar buiten te trekken. Tijdens de brand waren diverse explosies te horen wat waarschijnlijk ontploffende gasflessen waren. De brandweer heeft alles op alles gezet om het aangrenzende woonhuis te behouden, wat ook gelukt is.

Er waren brandweerwagens van diverse kazernes uit de regio aanwezig, waaronder Tweede Exloërmond, Emmen, Ter Apel, en later nog Schoonoord en Hoogeveen.

De schuur kan als verloren worden beschouwd.

Foto’s: © Hoogland Producties/Sven Fotografie

Geef een reactie