21 oktober 2021

Traumahelikopter trekt veel bekijks bij landing in woonwijk Geesteren (OV)

2 min read

Geesteren (Overijssel) – De landing van Lifeliner 4 midden in een woonwijk op 11 juni 2020 is niet geheel onopgemerkt gebleven. De heli landde gister in het Overijsselse dorp in een speeltuintje langs de Langeveensweg om assistentie te verlenen aan de ambulance bij een medisch noodsituatie even verderop. Vooral de kinderen vonden het grote gele ding reuze interessant. De arts is niet mee gegaan met de ambulance waardoor de heli na het opstijgen rechtstreeks weer richting het noorden kon vertrekken.

Wat er precies aan de hand was is niet bekent, het slachtoffer is per ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Foto`s: Hoogland Productie / Sven Fotografie / Mariska Bruin

Geef een reactie