6 december 2020

Mogelijk explosief aangetroffen in Rotterdam

2 min read

Rotterdam – De hulpdiensten zijn vanmorgen uitgerukt voor een mogelijk explosief dat voor een deur zou liggen. De hulpdiensten staan op dit moment stand-by terwijl iemand van het Team Explosievenverkenning bezig is met een onderzoek. Vanwege de situatie is er opgeschaald naar Grip 1. Het zou gaan om een pand dat vorige week al werd beschoten.

De politie ziet een verband met eerdere incidenten in de stad. De laatste paar weken zijn er al meerdere woningen beschoten en is er al eerder een explosief gevonden. Mogelijk heeft dit incident er ook mee te maken.

 

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Janno Berkenbosch

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.