6 december 2020

Grote brand voormalig kerncentrale Dodewaard.

1 min read

Dodewaard – Vanmorgen is er een grote brand uit gebroken in een voormalig kerncentrale in Dodewaard. De brand zou in de isolatie op het dak zitten maar was snel onder controle. Er is gelijk groot opgeschaald omdat er mogelijk nog gasflessen op het dak zouden liggen. Volgens Veiligheidsregio Gelderland – Zuid is er geen gevaar voor omwonende, wel wordt er geadviseerd om ramen en deuren gesloten te houden.

De kerncentrale is sinds 1997 niet meer in gebruik en in 2005 gesloten. De centrale zal in 2045 gesloopt worden.

foto: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Daan Willemsen

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.