29 juli 2021

Zeer grote brand (Grip 1) in bedrijvenpand Vroomshoop

2 min read

VROOMSHOOP- Tegen tien voor drie vanmiddag kreeg de brandweer van Vroomshoop een brandmelding in een bedrijvenpand aan de Havenstraat in Vroomshoop. De vlammen sloegen toen al uit het dak en er is daarom ook opgeschaald naar Grip 1. Verschillende brandweerkorpsen uit zowel Twente als IJsselland werden opgeroepen om te helpen bij het blussen. Ook zijn er enkele brandweerwagens uit Duitsland ter plaatsen gekomen.

Het zou gaan om een pand waar tuinmeubelen in opgeslagen lagen. Ook zijn er verschillende gasflessen geploft tijdens de brand. De omgeving is afgezet. Er was veel volk op de been die kwam kijken naar de brand.

Het pand is volledig verwoest, de brandweer onderzoekt nog de oorzaak van de brand.

Foto`s: Hoogland Producties / Sven Fotografie / Camiel Dubbink / Mariska Bruin

Geef een reactie