19 september 2021

Zeer grote brand in Zutphen

2 min read

ZUTPHEN – Een flinke vlammenzee heeft het gebouw van herberg ’t Kanon in de Zutphense wijk de Hoven verwoest. Aan het eind van vrijdag middag ontstond er brand in het gebouw, wat snel uitliep tot een zeer grote uitslaande brand. Er kwam veel zwarte rook vrij bij de brand, wat tot ver in de regio te zien was.

De brandweer heeft het vuur in middels  onder controle en hebben inmiddels het sein brandmeester gegeven. Tientallen brandweerlieden zijn bezig geweest het incident te bestrijden. De brand ontstond aan de achterkant van de herberg. Niemand was aanwezig tijdens de brand. De Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland heeft onder meer een watervoorziening aangelegd. Dit met hulp van onder ander een peloton uit Deventer.

Bij de brand kwamen veel mensen kijken, de brandweer heeft opgeroepen dat vooral niet te doen. Het is grootst afgezet geweest. De brandweer heeft nog enige tijd nodig voor het nablussen.

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie