19 september 2021

Flat ontruimd na kelderbrand in Tiel

2 min read
Flat ontruimd na kelderbrand in Tiel

TIEL – De brandweer van Tiel maakt middelbrand voor een brand in een kelder van een flat aan de Wadenoijenlaan in Tiel. uit voorzorg is er een ambulance ter plaatse gealarmeerd.

De brand is ontstaan in een kelder onder de flat, er kwam hier door veel rook ontwikkeling vrij. de brand zou veel schade opgeleverd hebben aan de nabijgelegen kelderboxen. Door de brand is de gehele flat tijdelijk ontruimd geweest voor de veiligheid en rookontwikkeling.

De kelderbrand trok veel bekijks, mensen hielden zich netjes aan de maatregels waardoor de brandweer goed hun werk uit kon voeren. bij de brand zijn geen gewonden gevallen. hoe de brand is ontstaan is voor als nog onduidelijk.

Foto:©Hoogland-producties/Sven-fotografie-Daan Willemse

Geef een reactie