19 september 2021

Politie zoekt getuigen dodelijk ongeval N36

2 min read

N36 – Donderdag 2 april omstreeks 16:20 uur vond er een ernstige aanrijding plaats op de N36 nabij Westerhaar. Bij dit ongeval waren twee voertuigen betrokken. Eén van de bestuurders is ter plekke aan zijn verwondingen overleden. Het gaat hier om een 27-jarige man uit Almelo. De andere bestuurder, een 59-jarige man uit Lutten, werd ernstig gewond overgebracht naar het ziekenhuis.

Het onderzoek naar de exacte toedracht loopt op dit moment nog. Inmiddels heeft de politie meerdere getuigen gesproken. Ze zijn nog op zoek naar andere mensen die de aanrijding hebben zien gebeuren. Mogelijk zijn er mensen die bijvoorbeeld dashcam beelden beschikbaar hebben. Dan hoort de politie het graag. Getuigen worden verzocht contact op te nemen via 0900-8844 of via 0800-7000.

Tekst:Politie
Foto:©Hoogland Producties / Sven Fotografie – Camiel Dubbink

Geef een reactie