18 oktober 2021

Hoog ziekteverzuim zorgt voor extra werkdruk

3 min read

Door de maatregelen is ook de snelheid van het werk beperkt. “Zo is het nu bijvoorbeeld nodig om voor pakjes waar normaal voor getekend moet worden de laatste drie cijfers van het legitimatiebewijs te overleggen.”

Volgens de woordvoerder is het aantal pakjes nu ongeveer net zo hoog als in de kerstperiode. Voor de meeste postbedrijven de drukste tijd van het jaar. “Met dat verschil dat we ons op de kerstperiode voorbereiden door extra wagens en mensen in te zetten. De hausse waar we nu mee te maken hebben, konden we niet heel lang van tevoren zien aankomen.”

PostNL houdt zich aan de richtlijnen van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) voor hun werknemers. “Dus als zij verkouden zijn, of een huisgenoot, dan blijven ze thuis. Daarom hebben we ook nog een heel hoog ziekteverzuim.” Volgens de woordvoerder is dinsdag de drukste dag van de week. “Op die dag is nu achterstand ontstaan.” Als het goed is, worden de achterstallige pakketten de komende dagen alsnog bezorgd.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie