18 oktober 2021

Bloemcorso gaat mogelijk niet door in Sint Jansklooster

2 min read

SINT JANSKLOOSTER – Volgende week zal de organisatie van het bloemencorso in Sint Jansklooster beslissen over dit jaar’s editie. Het evenement dat op vrijdag 21 augustus gepland staat gaat mogelijk niet door in verband met het coronavirus.

Het bestuur heeft nauw contact met de corsobouwers en veiligheidsdiensten. “Dat het corso niet meer doorgaat in de vorm zoals bezoekers deze gewend zijn, is duidelijk” aldus Hoege Heetebrij, voorzitter van de Christelijke Oranje Vereniging (COV) “De komende dagen staan opnieuw digitale vergaderingen gepland. Mede op basis van deze uitkomsten verwachten wij volgende week te kunnen melden of en hoe wij vooralsnog het corso voor ons zien. Uiteraard spelen adviezen van de overheid een bepalende rol in de besluiten die wij als COV nemen.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie