17 september 2021

Zaak-Nicky Verstappen uitgesteld

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

MAASTRICHT – De rechtbank in Maastricht heeft woensdag laten weten dat een ”volwaardige behandeling” van de rechtszaak tegen verdachte Jos B. niet kan plaatsvinden onder de huidige coronamaatregelen. Hierdoor is besloten om de inhoudelijke behandeling van de zaak uit te stellen.

De zaak zal naar verwachting verplaatst worden naar september of oktober. De inhoudelijke behandeling die eigenlijk in mei zou plaatsvinden, zal veranderd worden naar één niet-inhoudelijke zittingsdag.

Jos B. wordt door het Openbaar Ministerie vervolgd voor verkrachting en gekwalificeerde doodslag. Dit houdt in dat justitie vermoed dat hij Nicky Verstappen verstikt heeft om het misbruik te kunnen verbergen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie