18 oktober 2021

Corsodag Vollenhove gaat niet door

2 min read

VOLLENHOVE – Het coronavirus legt nog een evenement plat. Ook Het jaarlijkse bloemencorso in Vollenhove, dat dit jaar voor 29 augustus gepland stond, gaat niet door. “Dit doet echt pijn, maar het is een besluit dat niet over één nacht ijs is gegaan”, zegt Corso-voorzitter Han Knol.

Door de maatregelen kwam het bouwen van de wagens behoorlijk klem te zitten, hierdoor werden vele oorspronkelijke ideeën niet haalbaar. De organisatie zag een kleinere Corso niet zitten, dus besloten zij om het af te blazen. “Als we het doen, doen we het goed”, is te lezen in de persverklaring.

Ook de financiele risico’s wilden zij niet lopen, en dus werd er ook besloten om de hele Corsodag af te blazen, waaronder het Kindercorso.”We kijken nu of we de feestweek in augustus wél door kunnen laten gaan, hetzij in een andere vorm”, laat het bestuur van de Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken weten.

©Hoogland Producies / Sven Fotogorafie

Geef een reactie