17 september 2021

Gulle gift van overleden vrouw

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ZWOLLE – Een aangename verassing voor daklozenopvang De Herberg in Zwolle. Vorige week donderdag belde een vrouw op met de mededeling dat er die dag geen eten gemaakt hoefde te worden voor de daklozen. Een pizzakoerier kwam namelijk 65 pizza’s bezorgen, inclusief een tray cola en sinas.

De maaltijden waren een gift van een vrouw die onlangs kwam te overlijden. Zij wilde graag iets voor de opvang doen, een wens die door haar dochter in vervulling is gekomen.  “Toen haar dochter belde, hebben wij direct de keuken gezegd dat ze niets hoefden te koken”, vertelt Hans van de opvang.

De vrouw was geen bekende van De Herberg. “Nee, ze is een volslagen onbekende voor ons”, benadrukt Hans. “We krijgen wel vaker giften, maar dat is vooral rond de feestdagen in december. In januari weet niemand ons nog te vinden.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie