18 oktober 2021

Vader van familiedrama Etten-Leur gezocht

2 min read

ETTEN-LEUR – Zaterdagavond heeft een familiedrama plaatsgevonden in Etten-Leur, Omstreeks 18:15 uur werden de overleden lichamen van de oma, de moeder en twee jongen kinderen aangetroffen in een woning aan de Dassenburcht. De politie is op zoek naar de vader van het gezin, de 33-jarige Onur Kandemir. Hij wordt in verband gebracht met de mogelijke betrokkenheid bij hun dood.

Op het moment gaat de politie uit van een misdrijf en heeft zondag een foto verspreid van de vader om hem zo snel mogelijk te vinden. Naast de mogelijke betrokkenheid, uit de politie ook zorgen om zijn welzijn.

Sinds zaterdagavond is het team van Forensische Opsporing bezig met een sporenonderzoek, naar verwachting zal dit nog de hele dag duren. De recherche is daarnaast ook gestart met een buurtonderzoek.


©politie.nl
©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie