19 september 2021

Heftige brand in verre omgeving zichtbaar

2 min read

WIJSTER – Zaterdagavond heeft er een zeer grote brand gewoed bij afvalverwerkingsbedrijf Attero in Wijster.

Volgens Veiligheidsregio Drenthe stonden er blokken restproduct van kunststof in brand. De stapels restproduct waren zo’n tien meter hoog met een afmeting van 30 bij 60 meter. De rook die bij de brand vrijkwam was in de verre omgeving zichtbaar.

Omstreeks 21.00 uur werd het sein brandmeester gegeven.

De rookwolken trokken richting het zuiden en net over de grens van Overijssel, waardoor er naast de omgeving van Wijster, ook Dedemsvaart en omliggende omgeving een NL-Alert binnenkregen. In de NL-Alert werd er door de veiligheidsdiensten gewaarschuwd om ramen en deuren gesloten te houden.

Wat de oorzaak van de brand was, is op dit moment nog niet bekend.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie