17 september 2021

Fataal ongeval in Eindhoven

2 min read

EINDHOVEN – Op de Daalakkersweg in Eindhoven zijn vannacht twee mensen om het leven gekomen bij een eenzijdig ongeval. Het gaat om de 25-jarige bestuurder en een 24-jarige vrouwelijke bijrijder.

Het ongeluk gebeurde rond 03:40 uur, de bestuurder miste een haakse bocht en botste tegen een boom. De bijrijder overleed ter plaatse. De bestuurder, die bekneld kwam te zitten, werd door de brandweer uit het voertuig bevrijd en naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij later aan zijn verwondingen overleed.

Na het ongeval werden er flessen met lachgas in de auto aangetroffen. ,,Of het lachgas een rol heeft gespeeld, is achteraf vaak niet meer te achterhalen. Achteraf is namelijk niet met een test vast te stellen of een bestuurder lachgas heeft gebruikt.” Aldus een woordvoerder van de politie.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie