18 oktober 2021

Drugslab oorzaak van heftige brand

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

POORTVLIET – Bij een brand vrijdagavond in een schuur aan de Bram Groenewegeweg in Poortvliet zijn volgens Veiligheidsregio Zeeland toch dieren om het leven gekomen, het zou gaan om achtentwintig schapen. De eigenaar had in eerste instantie laten weten dat alle dieren veilig waren.

De brandweer trof de schapen aan tijdens bluswerkzaamheden, eerder kon de plek des onheils niet bereikt worden door de hevigheid van de brand.

Omstreeks 21:35 uur vrijdagavond werd de brand ontdekt, de hulpdiensten rukten massaal uit naar de schuur, maar besloot om de brand gecontroleerd uit te laten branden. Omstreeks 00:15 uur werd het sein brand meester gegeven.

De politie heeft laten weten dat een ontploft xtc-lab de oorzaak was van de explosie en de brand die daarop volgde. Het is nog niet duidelijk of er naast de dieren nog andere slachtoffers zijn gevallen.

De politie is momenteel bezig om samen met het LFO het laboratorium te ontmantelen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie