25 november 2020

Voertuigen van zorgmedewerkers leeggeroofd

2 min read

TILBURG – Dinsdagmiddag zijn verschillende auto’s opengebroken en leeggeroofd, de voertuigen bleken van Medewerkers te zijn van het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis in Tilburg.

„Aan alle kanten werd hulp aangeboden en we ontvangen de afgelopen dagen veel hartverwarmende steunbetuigingen in de strijd tegen het coronavirus. Dan is het extra wrang dat sommige mensen geen boodschap hebben aan het goede werk dat de vele zorgverleners verrichten”, aldus een woordvoerster van het getroffen ziekenhuis.

Het ziekenhuis heeft besloten om aangifte te doen van de auto-inbraken. De vernielingen en diefstallen op camerabeelden vastgelegd, deze zullen overhandigd worden aan de politie. ,,En dat dit tuig niet met zijn handen van andermans bezittingen af kan blijven.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.