27 november 2020

Politie zoekt overvallers in politie-uniform

2 min read

HOOFDDORP – Donderdagochtend hebben twee overvallers in politie-uniform toegeslagen in Hoofddorp aan de Jelle Zijlstrastraat. De politie bevestigd dat de twee mannelijke verdachten eruit zagen als agenten. “waarschijnlijk gekleed in op politie-uniform gelijkende kleding.”

De daders sloegen na de daad op de vlucht, de politie kan nog niet bekend maken of zij buit hebben gemaakt.

Momenteel is de politie nog op zoek naar de twee verdachten en heeft het volgende signalement vrijgegeven: De mannen hebben een lichtgetinte huidskleur en zijn ongeveer 1.75 lang. “Bel 112 als u iets ziet en benader personen niet zelf!”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.