17 september 2021

Meer duidelijkheid na volgende week

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

DEN HAAG – Het kabinet zal op dinsdag 31 maart besluiten hoe het verder zal gaan met de extreme corona maatregelen waar Nederland momenteel mee te maken heeft. Volgens premier Mark Rutte zal er dan met deskundigen gekeken worden naar de stand van zaken en welke effecten het beleid tot dan toe heeft gehad.

Sinds de maatregelen twee weken geleden bekend werden gemaakt houden de meeste tot 6 april stand, onder deze maatregelen zijn de sluiting van scholen en horeca. Hoe het na 6 april verder zal gaan, is voor nu nog onduidelijk. Evenementen waar een vergunning voor nodig is zijn tot 1 juni verboden.

Volgens Rutte bereidt het kabinet zich voor op ‘slechter weer.’ “We moeten nu niet denken op basis van de eerste groene grassprietjes: we zijn er.” Aldus de premier, die verwees naar de uitspraken van het RIVM van afgelopen woensdag. Volgens het RIVM leek het erop dat de verspreiding van het coronavirus aan het afzwakken was.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie