3 december 2020

Nieuwe maatregelen voor supermarkten

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

NEDERLAND – Het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) kondigde vanmiddag maatregelen aan in strijd tegen het coronavirus. supermarkten hebben vanaf heden de plicht om niet meer dan honderd klanten tegelijk toe te laten in hun filialen. Daarnaast zijn klanten verplicht om met een winkelwagen te lopen om voldoende afstand te creëren.

In supermarkten waar geen winkelwagens aanwezig zijn, is het gebruiken van een mandje verplicht. Om te voorkomen dat het te druk wordt, hebben deze supermarkten een beperkt aantal mandjes beschikbaar.

Als er bij een winkel geen mandje of winkelwagen beschikbaar is morgen er geen nieuwe klanten naar binnen, zij moeten buiten de winkel wachten tot er weer een mandje of winkelwagen beschikbaar is.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.