27 september 2021

Limiet contactloos betalen verhoogd

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

NEDERLAND – Vanaf dinsdag is het limiet voor contactloos betalen omhoog gegaan. Waar we eerder bij 25 euro de pincode moesten in toetsen, is dat nu bij 50 euro.

de Betaalvereniging Nederland en de Nederlandse Vereniging van Banken willen op deze manier de consument meer aanmoedigen om zoveel mogelijk contactloos te gaan betalen. Op deze manier willen zij helpen in het voorkomen van de verspreiding van het coronavirus.

Directeur Eus Peters van Raad Nederlandse Detailhandel laat weten blij te zijn met de snelle actie.„We vragen klanten al om zoveel mogelijk te pinnen, liefst met een contactloze bankpas, mobiele telefoon of wearable.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie