27 september 2021

Plofkraak in Amsterdam

2 min read

©sven-fotografie

AMSTERDAM – In de nacht van zondag op maandag heeft er een plofkraak plaatsgevonden bij een bank op het terrein van Food Center in Amsterdam. Volgens de politie heeft de explosie voor flinke schade gezorgd. De explosie was zo krachtig dat de kluis tot wel 50 meter weg werd geblazen. Daarnaast ontstond er een groot gat in de muur zen zijn er veel ruiten in de omgeving gesneuveld. Bij de plofkraak raakte niemand gewond.

Een beveiliger die bij de ingang zat van het terrein aan de Jan van Galenstraat, zag de verdachten ervandoor gaan op een scooter, volgens hem gingen ze in de richting van het centrum. De politie is direct begonnen met zoeken, maar zonder resultaat. De verdachten zijn nog steeds voortvluchtig.

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ter plaatse gekomen om te zoeken naar eventuele achtergebleven explosieven, zij hebben niks aangetroffen. Of er buit is gemaakt is niet bekend.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie